Lojistik

Lojistik gücümüz ile sektör liderliğimizi pekiştiriyoruz!

Biz her zaman müşterilerimize daha iyi ürünlerle, daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Daima lojistik ağımızı güçlendirmek, hızlı ve güvenilir bir tedarik zinciri oluşturmak için fırsatları değerlendiriyoruz ve bu alandaki yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Bugün 25 araçlık filomuz, “kurumsal öncelikli” olarak çalıştığımız 7 ayrı kargo firması ile Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veriyoruz. Aynı gün içinde 2.500 teslimat gerçekleştiriyoruz. Akıllı, dijital ve sürdürülebilir çözümler sunarak müşterilerimizin sürdürülebilir büyümelerinekatkı sağlıyoruz.

Gerçek zamanlı olarak sipariş ve sevkiyatlarımızı takip edebiliyor, rota optimizasyonları ile hem kendimize hem de müşterilerimize vakit ve maliyet tasarrufu sağlarken sürdürülebilirliğe de katkı sağlıyoruz. Yapay zekâdan faydalanarak yapılan stok takibi ve analizleri sayesinde, ürün bulunabilirlik oranımız yüzde 93’ü yakaladı.

Etkin planlama ve güçlü bağlantılarımızla dünyanın farklı köşelerinde 70 ülkeye ürünlerimizi hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Yarım asırlık tecrübemizi dijital gücümüzle birleştirip müşteri deneyiminde fark yaratıyoruz.