Yönetim Kurulu

Ramazan Aşçı: Motor AŞİN Yönetim Kurulu Başkanı

1954 yılında Siirt’de doğdu. Fırat Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümü mezunu olan Ramazan Aşçı, henüz öğrenciliği devam ederken Motor Aşin’deki işlere destek olmaya başladı; mezuniyet sonrasında ise ağabeyi ile birlikte işin başına geçti. 2020 yılında Şirket kurucusu Suphi Aşçı’nın vefatından sonra, Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. Eski bir boksör olan Ramazan Aşçı, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Saim Aşçı - İcra kurulu Başkanı / CEO

1968 yılında Muş’ta dünyaya geldi. 1990 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik Haberleşme Fakültesi, Elektronik Mühendisliği bölümünden iyi derece ile mezun oldu. Sonraki sene İngiltere’deki dil eğitiminin ardından ithalat ayağı başta olmak üzere şirketin çeşitli pozisyonlarında görev almaya başladı. İngilizce ve Arapça bilen, Saim Aşçı, evli ve 3 çocuk babasıdır. Fotoğrafçılık ile profesyonel seviyede ilgilenmekte ve seyahat etmeyi sevmektedir.

Fahrettin Aşçı - Motor AŞİN Yönetim Kurulu Üyesi

1972 yılında Muş ilinde doğdu. Lise eğitimini Saint-Michel Fransız Lisesi’nde, üniversite eğitimini ise Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamladı. 1990 yılından beri aktif olarak Motor Aşin’de ve sektörün içerisinde yer almaktadır. Fransızca ve İngilizce bilen Fahrettin Aşçı evli ve 3 çocuk babasıdır.