Firma Profili

1971 yılında Mercedes Benz ağır vasıta araçlarının yedek parça ithalat ve ihracatını gerçekleştirmek üzere kurulan Motor Aşin; kendini sürekli yenileyerek ve geliştirerek ağır vasıta ve binek grubu yedek parça sektöründe lider ve öncü firma olmuştur. Karşılıklı güveni sağlamlaştıran ilkelerinden taviz vermeden 50 yıldır yurt içi ve yurt dışı pazarlarda başarıyla faaliyet gösteren firmamız:

Ağır Vasıta Grubunda

MERCEDES BENZ, MAN, VOLVO, SCANIA, DAF, RENAULT TRUCKS, IVECO, KHD

Binek Grubunda

MERCEDES, BMW, AUDI, VOLKSWAGEN, SEAT, SKODA, PORCHE, OPEL, LAND ROVER JAPON VE KORE grubu araçların orijinal ve yan sanayi yedek parçalarını tedarik ederek, yurt içi ve yurt dışına pazarlamaktadır.
Ürün gamında orijinal yedek parçalar ile beraber, dünyaca bilinen 130'dan fazla markayı içeren geniş ürün yelpazesi ve yüksek stok kapasitesine sahip olan Motor Aşin; kendine ait 7 farklı lokasyonda, toplam 35.000 m2 alanda, 250 kişilik uzman ekibiyle müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.
Her geçen gün büyüyen bir ivme ile sektör liderliğini koruyan Motor Aşin; müşterilerine farklı alternatifler sunmak amacıyla ASPart markası ile yedek parça üretimine başlamış ve her geçen gün ürün çeşidini artırarak sektörde kalitesiyle öne çıkan bir marka haline gelmiştir.
Piyasadaki ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteden ödün vermeden, ağır vasıta ve binek grubuna üretim yapan ASPart; müşterilerini "Farkı Deneyin" sloganıyla farkı denemeye davet etmektedir.
Distribütörlüğünü ve ana bayiliğini yaptığımız önemli markalardan bazıları: TENNECO (Nural, Goetze, Glyco, AE, Payen, Moog, Champion, Ferodo), ZF Trading (Sachs, Lemförder, Boge, ZF), Valeo, Hengst, Textar, Behr, Hella, Gates, Aisin, Knorr-Bremse, Elring, BF, Euroricambi, Tetik, Schaeffler (Luk, Fag, Ina, Ruvile), Bosch, SKF, Contitech

Misyonumuz

Kaliteli bir hizmet anlayışı, prensipli ve dürüst bir kurumsal kimlik ile siz saygı değer ticari ortaklarımıza en iyiyi, en iyi şekilde sunmak.
Kısa vadeli ticari beklentiler yerine, uzun vadeli karşılıklı işbirliği ve memnuniyete dayalı oluşumları hedefleyerek tüm çalışanlarını buna teşvik etmek.
Oluşan piyasa şartlarında kendini en güzel şekliyle revize edip, sektörde süre gelen daima yenilikçi olmak misyonunu hep göz önünde tutarak bu bağlamda açılımlar yapmak.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini asıl hedef kabul edip, kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar, en geniş çeşit ve stoklama ile en hızlı hizmet anlayışı içinde profesyonel ticari etik değerlerine sadık kalarak haklı itibarımızı ve liderliğimizi daha da ileriye taşımak olacaktır.